Administrasjon


Rektor

 

Kjetil Homeland

 

Epost: Kjetil.Homeland@haegebostad.kommune.no


Merkantilansvarleg

 

Camilla Falkevik

 

Epost: Camilla.Falkevik@haegebostad.kommune.no


Kontaktlærarar


1.trinn 

 

Hilde Senumstad Olsen

Rolle: Kontaktlærar, teamleiar

 

Epost: Hilde.Senumstad.Olsen@haegebostad.kommune.no


2.trinn

 

Nina Lindland Tveit

Rolle: Kontaktlærar og vikar for rektor.

 

Epost: Nina.Lindland.Tveit@haegebostad.kommune.no


3.trinn

 

May Sissel Rossevatn

Rolle: Kontaktlærar, biblioteksansvarlig

 

Epost: May.Sissel.Rossevatn@haegebostad.kommune.no


4. trinn

 

Gry Anette Handeland Stedjan

Rolle: Kontaktlærar, læringslos

 

Epost: Gry.Anette.Handeland.Stedjan@haegebostad.kommune.no


5.trinn

 

Elin Naglestad

Rolle: Kontaktlærar, elevrådsleiar 

 

Epost: Elin.Naglestad@haegebostad.kommune.no

 


6.trinn

 

Abeer Salloum

Rolle: Kontaktlærar

 

Epost: Abeer.Salloum@haegebostad.kommune.no


7. trinn

 

Cecilie Eiken

Rolle: Kontaktlærar og teamleiar

 

Epost: Cecilie.Eiken@haegebostad.kommune.no


 

Faglærarar og pedagogar


Lærar

 

Trine Stordal

 

Epost: Trine.stordal@haegebostad.kommune.no


Spesialpedagog

 

Rakel Larsen

 

Epost:

Rakel.Larsen@haegebostad.kommune.no


Vernepleier/Lærer

 

Ina Helen Kvinlaug Johnsen

Epost: Ina.helen.kvinlaug.johnsen@haegebostad.kommune.no


Fagarbeidarar og assistentar


Fagarbeider og SFO leiar

 

Merete Eiesland

 

Epost: Merete.Eiesland@haegebostad.kommune.no


Fagarbeidar

 

Ann Helen Klungland

 

Epost: Ann.Helen.Klungland@haegebostad.kommune.no


Miljøarbeidar

 

Bjørn Ove Pettersen

 

Epost: Bjørn.Ove.Pettersen@haegebostad.kommune.no


Fagarbeidar

 

Jannike Eie

 

Epost: Jannike.Eie@haegebostad.kommune.no


Fagarbeidar

 

Kristina Bryggeså Pettersen

 

Epost: Kristina.Bryggeså.Pettersen@haegebostad.kommune.no


Fagarbeider

 

Stina Estensen

 

Epost: Stina.Estensen@haegebostsd.kommune.no


Fagarbeider

 

Vilde Stene

 

Epost: Vilde.stene@haegebostad.kommune.no


Fagarbeider

Melissa Tortorelli Røiseland

 

Epost: Melissa.tortorelli.roiseland@haegebostad.kommune.no


Assistent

 

Zuzanna.Grodecka

Epost: zuzanna.grodecka@haegebostad.kommune.no